Ağız ve diş sağlığı sorunlarını nasıl önleyebileceğiniz hakkında aşağıdaki başlıklara tıklayarak bilgi edinebilir, “Doktorunuza Sorun” sayfasından bana soru sorabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.

Çürükler İle İlgili Her Şey

Çürük nedir? Tipleri ve evreleri nelerdir? Çürüklerden nasıl korunulur? Çürükler ile merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası için başlığa tıklayınız.

Flor

Flor hakkında merak ettiğiniz her şey için aşağıdaki başlıklara tıklayınız.

  • Flor ve Dişleriniz
  • Çocuklar İçin Flor Kullanımı ve Sudaki Flor
  • Florozis Nedir?
  • Flor Tedavileri ve Ek Flor Tabletleri
  • Florun Yetişkinler İçin Faydaları

Ağız Sağlığı İçin Doğru Beslenme

Çürüklerden korunmak istiyorsanız ne yediğiniz kadar, ne kadar sıklıkla yediğinizde önemlidir. Ağız ve diş sağlığını destekleyici sağlıklı beslenme konusunda bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Fissur Örtücüler

Fissür örtücüler küçük azı ve büyük azı dişlerinin çiğneyici yüzeylerindeki çürük oluşabilecek girintilerin üzerine uygulanan şeffaf veya hafif renkli plastik koruyucu kaplamalardır. Fissür örtücüler hakkında daha fazla bilgi almak için başlığa tıklayınız.
doktorunuza-sorun

Yazar

Onur Öztürk

Diş Hekimi - Plusdent

Benzer yazılar

Yorum Yaz

Devamını oku:
Neden Dişlerimizi Gıcırdatırız?

Ağız Çalkalama Suları (Gargaralar)

Kapat
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.