Contact +90 (212) 240 47 18

img

Your Smile Reflects on You!

img

Dental Aesthetics

Dişlerinizin boyut ve şekillerinden memnun değilseniz ve yeni bir gülüş istiyorsanız, modern estetik diş hekimliği sizi tatmin edici sonuçlara ulaştıracak birçok yöntem sunuyor!

 

Detaylı Bilgi

img
img

Smile Design

Diş hekimliğine sanatsal bir yaklaşım getiren gülüş tasarımı uygulamaları ile; yüz yapınıza uygun, estetik ve etkileyici bir gülüşe kavuşabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi

img
img

Implant

İmplant, kaybettiğiniz dişlerin yerini doldurarak size eksiksiz bir ağzın hem fonksiyonlarını, hem de estetik görünümünü geri kazandıran etkili bir tedavi yöntemidir.

 

Detaylı Bilgi

img
img

Teeth Whitening

Dişlerdeki çeşitli sebeplerden dolayı oluşan istenmeyen lekelerin giderilmesi işlemi olan diş beyazlatma, sizi hayalini kurduğunuz ışıltılı gülümsemeye kavuşturmayı amaçlar.

 

Detaylı Bilgi

img

Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey...

Ağız ve diş sağlığı kapsamında pek çok konuya değindiğim blog’umda, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Not: Yazılarım bilgilendirme amaçlıdır.

About Us

Plusdent Dental Clinic works with highly experienced and talented dentists as well as a very good dental team; and it is equipped with the latest technology. The Clinic offers dental services in general dentistry, and in cosmetic and aesthetic dentistry, which cover practices such as dental implants, bridges, crowns, veneers, dentures and teeth whitening (bleaching). Plusdent offers high quality dental treatment for local patients, expat citizens and patients from a variety of countries such as the United Kingdom, Ireland, the Netherlands, Germany and USA.

Plusdent Dental Clinic utilizes the most advanced technological systems in dentistry (for example CAD/CAM systems, same day dentistry options, laser teeth whitening (bleaching) and specialized operating rooms furnished with the latest technology); and all the staff are extremely vigilant in terms of hygiene.

Your dental anxiety will fade away as soon as you are welcomed by our expert team in a high quality clinical environment with a comfortable waiting room and most of all with strong doctor-patient relationships.

Working Hours

  • Monday :10:00 – 18:00
  • Tuesday :10:00 – 18:00
  • Wednesday :10:00 – 18:00
  • Thursday :10:00 – 18:00
  • Friday :10:00 – 18:00
  • Saturday :10:00 – 16:00

Appointment
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.