Tedaviler

null

Gülüş Tasarımı

Dişlerinizin genel görünümünden memnun değilseniz, daha güzel bir gülümseme için diş estetiği ve gülüş tasarımı uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

null

İmplant

Implant uygulaması ile, kaybettiğiniz dişlerinizin yeri ağzınız ile uyumlu yapay dişler ile doldurulur. Bu sayede dişlerinizin hem fonksiyonları, hem de estetik görünümleri yerine gelmiş olur.

null

Diş Beyazlatma

Kahve, sigara gibi etkenlerden ya da yetersiz bakımdan zaman içinde sararan dişlerinizi, diş beyazlatma işlemi ile ideal renklerine kavuşturabilirsiniz.

null

Diğer Tedaviler

Dolgu, kanal tedavisi, diş taşı temizleme, diş çekimi ve ağız ve diş sağlığı ile ilgili diğer konulardaki hizmetlerimiz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vücudunuzun en güçlü
parçasına iyi bakın!

“Diş minesi” olarak bilinen, dişin dış yüzeyini oluşturan kısım, vücuttaki en sert yapıdır. Bununla birlikte, ömür boyu düzenli ve etkili bakıma ihtiyacı vardır. O yüzden, ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, dişlerinize bakım yapmayı ihmal etmeyin!

Devamını Oku
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.