13 Eki 2017
Estetik diş hekimliğinin son yıllardaki en popüler tedavi yöntemi Laminate Veneer ( Yaprak Porselenler) ile 1 hafta içerisinde daha estetik bir gülüşe kavuşmak mümkün…
Diş benzeri materyallerden yapılmış, dişlerin ön yüzünü örtmek için tasarlanmış, diş renginde, çok ince yaprak şeklinde porselenler olarak tanımlayabileceğimiz (Laminate Veneer)  bu işlem normal dişlerinizi örter, parlak ve güzel bir gülüş kazanmanızı sağlar.
Laminate veneer işleminde kullanılan porselen, lekelere karşı daha dirençlidir ve ışığı daha az yansıtır, bu nedenle dişlere daha çok benzer. Kullanılan bir çok marka olmasına rağmen e.max (emax) bu işlem için kullanılan en popüler ve kaliteli materyallerden bir tanesidir. Dişlerin ön yüzü kaplanır ve dişlerin büyüklüğüne, şekline ve uzunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Diş Estetiği

Tedavilerimizden yararlanmak, detaylı bilgi almak ve Dr. Onur Öztürk iletişime geçmek için hemen randevunuzu alın!

Önerilen İçerik:   Antibiyotik Direnci: Çatışmayı Kazanırken Savaşı Kaybediyor Muyuz?

Yazar

Onur Öztürk

Diş Hekimi - Plusdent

Benzer yazılar

Yorum Yaz

Devamını oku:
Neden Herkesin Gülüşü Birbirinden Farklıdır?

Ebeveynlerin Çocuklarının Dişleri Konusunda Yaptığı 7 Hata

Kapat
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.