13 Eki 2017
Estetik diş hekimliğinin son yıllardaki en popüler tedavi yöntemi Laminate Veneer (Yaprak Porselenler) ile bir hafta içerisinde daha estetik bir gülüşe kavuşmak mümkün…

Diş benzeri materyallerden yapılmış, dişlerin ön yüzünü örtmek için tasarlanmış, diş renginde, çok ince yaprak şeklinde porselenler(Laminate Veneer) olarak tanımlayabileceğimiz bu işlem normal dişlerinizi örter, parlak ve güzel bir gülüş kazanmanızı sağlar.

İşlem İçin Nasıl Bir Porselen Kullanılır?

Laminate veneer işleminde kullanılan porselen, lekelere karşı daha dirençlidir ve ışığı daha az yansıtır, bu nedenle dişlere daha çok benzer. Kullanılan bir çok marka olmasına rağmen e.max (emax) bu işlem için kullanılan en popüler ve kaliteli materyallerden bir tanesidir. Dişlerin ön yüzü kaplanır ve dişlerin büyüklüğüne, şekline ve uzunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir.
Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Diş Estetiği

Tedavilerimizden yararlanmak, detaylı bilgi almak ve Dr. Onur Öztürk ile iletişime geçmek için hemen randevunuzu alın!

Yazar

Diş hekimi Onur Öztürk

Diş Hekimi - Plusdent

Benzer yazılar

Comment ( 1 )

  • Onur Öztürk

    Merve hanım merhaba, estetik amacıyla takılacak olan ortodontik aparey için mutlaka önce diş ve diş eti sorunları çözülüğ , senin ağız sağlığını sıhhatli bir şekilde koruyacağına emin olduktan sonra estetik bir tedaviye başlamak daha doğrudur. Özellikle ortodonti gibi uzun süre statik bir şey ağzında kalacaksa mutlaka ağız hijyenin optimum seviyeye çıkmalıdır.

Yorum Yaz

Devamını oku:
Tatlı Yerken Dişlerim Neden Ağrıyor
Tatlı Yerken Dişlerim Neden Ağrıyor?

Hassasiyeti Azaltan Diş Macunları Nasıl Etki Eder

Kapat
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.