MILEY CYRUS’UN DİŞLERİ

19 Eki 2020

Merhaba, yine ben, @unlulerindisleri 🙂 Ünlü olmak iyi güzel de, çocukluğunun en güzel zamanlarında okul yerine dizi setine, tatil yerine turneye, alışveriş merkezi yerine röportaja giden bir çocuk ne kadar mutlu olabilir? Geçtiğimiz aylarda özel hayatında büyük değişimler yaşayan Miley Cyrus’tan bahsedeceğiz bugün.

Çocuk yaşında oynamaya başladığı Disney’in Hannah Montana dizisiyle önce yaşıtlarının, sonra da tüm dünyanın tanıdığı bir genç kadın o. Yaşı genç ancak kendisi uzun yıllardır ünlü. Tabi bunun bazı yansımaları da yok değil. İlk başta cici bir kız olan Miley yaşı biraz büyüyüp sahnelere çıkmaya başladığında tamamen yönünü kaybetti. Artık dilini hiç içeri sokmayan, sahnede yaptığı dans figürleri, giydiği kostümlerle “ben büyüdüm” mesajının altını kırmızı kalemle çizen, sürekli marjinal hareketleriyle haber olan bir genç kadına dönüştü.

Görüntüsü de bundan nasibini aldı elbette. Miley’nin en çocuksu özelliklerinden biri de dişleriydi. Güldüğünde küçük, hafif çapraşık olan dişleri ve hatrı sayılır miktarda diş eti gözüküyordu. Sonra bir anda bu dişler düzeldi, uzadı, birkaç ton beyazladı. Peki yaşıtları tel takarken sürekli kamera karşısında olan bu kız çocuğu nasıl oldu da bir anda düzgün dişlere kavuştu?

Cevap belirsiz, ancak benim görüşümü soracak olursanız lingual braketler(içten takılan braket) görüntü sorununu çözmüş. Bunun yanı sıra dişeti operasyonu (gingivektomi) ile gözüken dişeti miktarı azaltılmış. İnternette Miley’nin dişleri oldukça merak ediliyor.

Miley’nin dişleri düzelmiş ancak kendi hayatı git gide karmaşık bir hal alıyor bana kalırsa. Umarım sonu da kendisi gibi çocuk yaşta ünlü olan Britney Spears’a benzemez, bir an önce hayatını düzene sokar ve işleriyle konuşulur. Siz ne düşünüyorsunuz Miley hakkında?

Yazar

Benzer yazılar

Yorum Yaz

Devamını oku:
Yaz Mevsimi Dişleriniz İçin Ne İfade Ediyor

Vampir Dişi Hastalığı

Kapat
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.