11 Eyl 2014

Ağız ve diş sağlığı sorunları hakkında aşağıdaki başlıklara tıklayarak bilgi edinebilir, sayfanın altındaki “Randevu Al” kutucuğu üzerinden benimle iletişme geçebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.

Ağız Kokusu(Halitozis)

Ağız kokusu rahatsız edici kokuya sahip nefestir. Aynı zamanda halitozis olarak da bilinir. Sebebine göre belli zamanlarda da olabilir, kalıcı da olabilir. Ağız kokusu belirtileri, teşhisi, önlemleri ve tedavileri hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Diş Çürükleri

Diş çürükleri diş minesinin asitle aşındırılmasıyla oluşur. Önlenebilir bir hastalık olan diş çürüklerinin belirtileri, teşhisi, önlemleri, tedavisi hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Uçuk(Aft)

Herpes simplex virüsünden kaynaklanan uçuğun belirtileri, teşhisi, önlemleri ve tedavisi hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Ağız Kuruluğu

Halk arasında ağız kuruluğu olarak bilinen xerostomia, tükürük üretiminin azaldığı ya da durduğu bir belirtidir. Hastalık olmamakla birlikte birçok hastalığın belirtisi olabilir. Daha fazla bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Gömük Diş

Gömük diş, çıkacağı yerde bloke olmuş diştir. Yirmilik dişler genelde şıkışırlar, çoğunlukla 17 – 21 yaşları arasında çıkarlar. Bunlar 3. büyük azı dişleridir. Ağızda yeterince yer olmadığından gömük kalabilirler. Yirmilik diş yandan çıkmaya çalışır veya çenedeyken yamulurlar. Gömük diş belirtileri, teşhisi, önlemleri ve tedavileri hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Hassas Dişler (Diş Hassasiyeti)

Diş hassasiyetinin ne olduğu, belirtileri, teşhisi, önlemleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Çene Eklemi

Temporomandibular bozukluğu (TMD) günümüzde tahminen diş hekimliğindeki en tartışmalı konudur. Bunun sebebi doktor ve diş hekimlerinin bozukluğun sebebini ve tedavisini üzerine bir çok fikir olmasıdır. Çene eklemi rahatsızlığı hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Dişlerde Renkleşme

Diş renkleşmesinin ne olduğu, belirtileri, teşhisi, önlemleri ve tedavisi hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Ağız ve Diş Sağlığı Sorunları

Tedavilerimizden yararlanmak, detaylı bilgi almak ve Dr. Onur Öztürk ile iletişime geçmek için hemen randevunuzu alın!

Yazar

Diş hekimi Onur Öztürk

Diş Hekimi - Plusdent

Benzer yazılar

Devamını oku:
Nefesiniz, Sağlığınız Hakkında Neler Söylüyor

Estetik Diş Hekimliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapat
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.