Ağız ve diş sağlığı sorunlarını nasıl önleyebileceğiniz hakkında aşağıdaki başlıklara tıklayarak bilgi edinebilir, “Doktorunuza Sorun” sayfasından bana soru sorabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.

Çürükler İle İlgili Her Şey

curuk-dis-tedavisi
Çürük nedir? Tipleri ve evreleri nelerdir? Çürüklerden nasıl korunulur? Çürükler ile merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası için başlığa tıklayınız.

Flor

flor-ve-disleriniz
Flor hakkında merak ettiğiniz her şey için aşağıdaki başlıklara tıklayınız.

Yazar

Onur Öztürk

Diş Hekimi - Plusdent

Benzer yazılar

Protez

Protez İle İlgili Temel Bilgiler Protezler son çare çözümlerdir. Çoğu insan protezlere yaşlandıklarında ihtiyaçları olduğunu zanneder fakat dişlerin düşmesi yaşlanma sürecinin normal bir parçası...

Yorum Yaz

Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.