Profesyonel Diş Beyazlatma Seçenekleri ve Fiyatları

27 Oca 2015

Bir profesyonel tarafından dişlerinizin beyazlatılması, gülüşünüzü önemli ölçüde değiştirebilir.
Diş hekimlerinin sunduğu tüm estetik ve kozmetik tedavilerin içerisinde en popüler olanı, diş beyazlatmadır. Bunun sebebi, diğer diş estetiği tedavilere göre nispeten daha ucuz olması ve hızlı uygulanarak direkt sonuç alınabilir olmasıdır. Ne var ki diş beyazlatma, kişinin görüntüsünde ve kendine güveninde muazzam ölçüde değişikliklere sebep olabilir.

Diş beyazlatma ürünlerini hem eczanelerde ve internette hem de diş hekiminin ofisinde bulabilirsiniz, fakat bir diş hekime görünmek, dişlerinizi beyazlatmanın en hızlı ve etkili yoludur; çünkü diş hekiminin kullandığı malzemelerin içerikleri daha etkili ve yoğundur.
Profesyonel diş beyazlatma işlemi, hem diş hekiminizin ofisinde (ofis tipi diş beyazlatma olarak) hem de diş hekiminizin gözetimi altında evinizde (evde diş beyazlatma olarak) uygulanabilir.

Diş Hekimi Tarafından Yapılan Diş Beyazlatma Nasıl Olur?

Nasıl işliyor: Diş beyazlatıcı ürün direkt olarak dişlere uygulanır. Bu ürün, %15 ila %35 civarında hidrojen peroksit içerir. Işık ya da ısı, beyazlatmayı hızlandırmak için kullanılabilir fakat her zaman da şart değildir.

 • Avantajları: Hızlı sonuçlar elde ediliyor. 1 – 1,5 saat süren ilk seansla muhteşem bir beyazlatma elde edilebilir. Çoğu kişinin sadece ikinci bir seansa ihtiyacı olur, ancak kimilerinin istedikleri renge bağlı olarak bir kaç seansa gelmesi gerekebilir. Direkt olarak dişe uygulandığından, diş doktorunuz da yaptırdığınız beyazlatma daha hızlı ve etkili olur.
 • Dezavantajları: İşlem sırasında diş etleriniz ne kadar korunsa da bazı hastalar diş hassasiyetinden ve diş eti rahatsızlığından kaynaklı sebeplerden dolayı şikayetleri olabiliyor. Bunların tamamı geçicidir.
 • Maliyeti: Fiyatı diş hekiminin uyguladığı jel, toplam işlem sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Bu konuda diş hekimleri odasının asgari ücret tarifesi bu işlemin cüzi miktarı konusunda fikir sahibi olmanız yardımcı olabilir. Diş beyazlatmanın en maliyetli olanı bu işlemdir.

Diş Hekiminin Kontrolünde Evde Diş Beyazlatma İşlemi

Nasıl işliyor: Diş hekiminiz dişlerinizin bir kalıbını alıyor ve diş beyazlatma işleminin uygulanabilmesi için size özel bir hale getiriyor. Size daha düşük oranda hidrojen peroksit veya karbamid peroksit bulunan beyazlatıcı bir diş beyazlatıcı jel veriyor. Evdeyken, kalıbın içini bu jelle dolduruyorsunuz ve her gün ya da gece birkaç saatliğine bunu takıyorsunuz. Bu kalıp sayesinde dişleriniz diş beyazlatıcı jelle işlem görmüş oluyor.

 • Avantajları: Kolay ve ucuz olması. Diş hekiminiz, bu süreci takip ediyor.
 • Dezavantajları: Daha yavaş sonuçlar elde ediliyor. Diş beyazlatmanın görünür hale gelebilmesi için kalıbın en az 1 ya da 2 hafta takılması gerekiyor. Kişinin dişlerindeki lekelere bağlı olarak haftalar sürebilir.
 • Maliyeti: Evde diş beyazlatma ücreti ofis tipi diş beyazlatma ücretine göre daha uygundur. Ev tipi diş beyazlatma jellerin fiyatları ofis tipi diş beyazlatma jellerinin fiyatlarına göre yine daha düşük maliyetlidir. Toplam diş beyazlatma fiyatları diş hekiminizin seçtiği jel, hazırladığı kalıp ve ayırdığı seans sayısına göre değişir.

Diş Beyazlatma Konusunda Dişlerinizi Ne Kadar Beyaz Yapabilirsiniz?

Diş beyazlatmada elde edilen diş beyazlık derecesi kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Bir diş hekimi için, dişlerinizin ne kadar beyaz olacağını tahmin etmek zordur. Çünkü beyazlığın derecesi; dişlerinizin koşullarına, lekelerin doğasına ve genetiğe göre değişir. Burada yapılabilecek olan dişlerinizin kabul ettiği miktarda zorlamadan diş beyazlatmayı nazik bir şekilde zamana yayarak uygulamaktır.

Diş Beyazlatma Zararları ve Sınırları

Diş beyazlatmak, güvenlidir ve ağız sağlığınızı ciddi bir şekilde etkilemez; fakat kimi hastalarda diş beyazlatmadan sonra diş hassasiyeti görülebilir. Dişleriniz soğuğa karşı daha hassaslaşabilir ama bu durum, zamanla geçer, doğru bir uygulamada tamamen geçici bir durumdur. Hassasiyeti azaltan jel uygulanabilir ve buna uygun bir diş macunu kullanabilirsiniz.

Hamile ya da emziren kadınların, diş beyazlatma tedavisinden uzak durması önerilir; çünkü diş beyazlatma maddelerinin fetüs ve bebekler üzerindeki etkileri henüz bilinmiyor. Aynı zamanda, diş eti hastalığı ve diş çürükleri bulunan bireyler dişlerini beyazlatmamalıdır – ta ki bu hastalıklardan kurtulana kadar. Çünkü diş beyazlatma maddeleri, diş çürümelerine ve hastalıklı diş etlerine nüfuz edebilir.

Diş beyazlatmanın kalıcı olmadığını aklınızda bulundurun. Hayatınız boyunca beyaz bir gülüşe sahip olabilmeniz için, düzenli olarak bu işlemi tekrar etmeniz gerekir. Sigaradan ve leke yapan ürünlerden (kahve, çay, kırmızı şarap vs) uzak durursanız dişlerinizin beyazlığı 1 ya da 2 yıl sürebilir. Pek çok kişi, sonuçlardan oldukça mutludur.

Yazar

Onur Öztürk

Diş Hekimi - Plusdent

Benzer yazılar

Yorumlar ( 273 )

 • Sorum var

  Hocam ben Ortodontik tedavi aldim ve bu tedavim 3 sene oncesinde bitti. Suanda braketlerimin yapıştığı yerlerde çizikler ve bu çiziklerin içerisinde siyah lekeler gibi lekeler var . Bu lekeler gıda kaynakli mi cay-kahve kaynakli midir yoksa çürük Başlangıcı midir ne olabilir? Bir dis hekimine görünmem gerekir. Ortodontik tedavimi yapan doktoruma telefon açtığımda elektrikli dis fırçası alabileceğimi bunun da lastik Ucu olanlarını alabileceğimi soyledi dogru mudur eğer fircalamayla ilgili bir sorun ise almali miyim? Kafam baya bir karisti yardımci olursanİz ve cevap verirseniz cok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

  • Onur Öztürk

   Merhaba bence önce bir diş hekimi tarafından diş taşı temizliği ve profesyonel bir şekilde polisaj parlatma yapılmalıdır, bu aşamadan sonra uzun dönemde elektrikli diş fırçası ve lastik uçlar faydalı olabilir.
   https://www.onurozturk.com/elektrikli-dis-fircasi-kullanmanin-avantajlari/

   Diş beyazlatma vs gibi opsiyonlar ise daha sonra düşünülebilir diş yapınızın durumuna göre, geçmiş olsun.
   https://www.onurozturk.com/dis-beyazlatmada-dikkat-edilmesi-gerekenler/

   • Onur Öztürk

    Sayın Alperen, diş beyazlatma işlemi güncel fiyatlarını emailinize gönderdik, irtibat için: 02122317979 u da arayabilirsiniz.

  • Onur Öztürk

   Adem bey merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
   02122317979

   • Betül

    Diş beyazlatma fiyatları nedir?

   • Ayça

    Merhaba ben de fiyat bilgisi alabilir miyim

  • Nurdan

   Merhaba Onur bey dişimin genetik rengi sari bende dişimi beyazlatmak istiyorum fiyat bilgisi alabilirsiniz

   • Dr. Onur Öztürk

    Nurdan Hanım Merhaba, diş beyazlatma fiyatımızı mailinize ilettik. İyi günler.

  • Dr. Onur Öztürk

   Merhaba Akif Bey, diş beyazlatma ücretimiz mailinize gönderildi. İyi günler dileriz.

   • Cihan

    İyi günler bende diş beyazlatma hakkında fiyat bilgilerini alabilir miyim

    • Dr. Onur Öztürk

     Cihan bey Merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

  • Dr. Onur Öztürk

   Hüseyin Bey Merhaba, profesyonel diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

  • Sahra

   Bende diş beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum dişlerim çok sarı sigara ve kahve den dolayı mümkünmü 😞

 • Onur Öztürk

  Merhabalar, internet ortamında diş beyazlatma tedavi fiyatlarını paylaşamıyoruz. Diş beyazlatma fiyatları için 02122317979 arayabilirsiniz.

 • Ayşe

  Merhaba Onur Bey;
  Ofis tipi diş beyazlatma da kullandığınız ürünü öğrenebilir miyim? Hidrojen peroksit mi yoksa karbamid peroksit mi kullanıyorsunuz? Yüzdesini öğrenebilir miyim? Buradan paylaşamayacaksanız bana maille bilgilendirme yapabilir misiniz?
  Basarılarınızın devamını diliyorum

  • Onur Öztürk

   Diş beyazlatmada vakaya göre tercihte bulunuyoruz, hem hidrojen peroksit hem de karbamid peroksit kullanıyoruz, bunlarla ilgili direkt email atarsanız daha detaylı bilgi verebiliriz, iyi günler.

 • Alev

  Merabalar ben Ortodonti tedavisi gormekteyim iki yıldır ve bu ayın sonunda 25 yani tellerim çıkacak genel bir temizlik
  Şirketi yapılacak ama ben profosyonel bir beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum çünkü normal dış taşı temizliğinden memnun kalmiyorum doğal
  Dış rengi neyse o
  Tona kadar beyazlana bilecegini öğrendim ne kadar dogrudur bilmiyorum hiç bekleme yapmadan temizletmek istiyorum mail atarsanız sevinirim ortalama bir fiyat ve randevu için iki hafta sonrasına şimdiden teşekkür ederim

  • Onur Öztürk

   Merhabalar, diş beyazlatma fiyatlarını internet ortamında paylaşamıyoruz. Dişlerinizin temizlenmesi ile dişleriniz mevcut renklerine geri dönerler ama diş beyazlatma ile daha beyaz hale gelerek renkleri açılır. Diş beyazlatmanın ne kadar beyazlatacağı ise diş yapınıza ve yapılan işleme göre değişebilir. Diş beyazlatma fiyatlarını e-posta adresinize iletiyoruz, iyi günler.

 • Aybuke

  Merhaba bende ortodonti tedavi gördüm normal diş rengim çok beyaz değil envayi çeşit herşey denedim doğal filan herşey en ufak bi değişim görmedim diş beyazlatma da 1 maksimum 2 yıl gidiyor çok kararsızım bu konuda önerileriniz ???

  • Onur Öztürk

   Aybuke hanim merhabalar, dişlerinizi beyazlatabilmek daha beyaz hale gelebilmelerini sağlamak için diş hekimleri olarak önerimiz profesyonel tipte diş beyazlatma işlemi yapılmasıdır, bu şekilde ancak dişleriniz olması gereken renkten daha açık ve beyaz, çekici bir renge kavuşabilir. Yapılan işlemin geri dönmesi dokuların tekrar eski halini alabilmesi için önemlidir, bunu (diş beyazlatmayı) botox veya düzenli yap(tır)ılması gereken bir işlem olarak düşünebilirsiniz. Renkleştiriciler konusunda dikkatli olmak ve iyi bir bakım bu süreyi uzatacaktır.

   Diş kliniğimiz İstanbul Nişantaşı’ndadır, Nişantaşı’nda Diş Beyazlatma işlemi yaptırmak isterseniz 02122317979 dan bizi arayarak randevu alabilirsiniz, iyi günler.

 • Erdem Çıtlak

  Merhaba. Ben diş konusunda hassas biriyim ve sigarayı bu yüzden bırakma kararı aldım. Dişlerimin beyaz tonunu kaybetmeye başladı çok sarımsı değil. Tek seans ile olabilecek bir şey gibi düşünüyorum. Mailime ofis tipi- ev tipi fiyatlandırmalari iletirseniz sevinirim. İyi günler.

  • Onur Öztürk

   Erdem bey merhabalar, ofis tipi ve ev tipi olmak üzere “diş beyazlatma” ücretleri ve 2016 diş beyazlatma fiyat listemizi emailinize gönderdik, daha fazla bilgi için bizi telefonla da arayabilirsiniz: 02122317979 , iyi günler.

  • Onur Öztürk

   Merhaba, ofis tipi ve ev tipi diş beyazlatma ücretlerini eposta adresinize ilettik, randevu için
   bizi 02122317979 dan arayabilirsiniz, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Damla hanim merhaba, diş beyazlatma fiyatları ve diş beyazlatma seçeneklerine göre oluşan ücretleri emailinize gönderdik. Kliniğimizden randevu almak için:

  http://www.plusdent.com.tr/

  ulaşabilirsiniz ayrıca.

  • şükrü aslan

   Dis beyazlatma hakkında genel bilgi ve fiyat bilgisi almak istiyorum

   • Onur Öztürk

    Şükrü bey merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik ,iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Ciğdem hanım merhabalar, kliniğimizde 2016 diş beyazlatma fiyatları ve ücretleri hakkında bilgiler email adresinize gönderdik, yine de direkt olarak diş beyazlatma fiyatları hakkında bilgi almak için: 02122317979 u arayabilir ya da diş beyazlatma randevusu için http://www.plusdent.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz, iyi günler.

 • Açelya

  Merhaba Onur Bey Ben 1 Ay Oldum Dişlerime Tel Taktıralı Ve Şuan Dişimde Tırnakda Oluşan Beyaz Leke Gibi Leke Oluştu Her Gün Dişlerime Bakıyorum Çürümesin Diye Acaba O Leke Geçermi? Geçmezse Beyazlatınca Kaybolurmu? Teşekkürler Şimdiden..

  • Onur Öztürk

   Merhabalar, bunlar ortodonti kaynaklı renkleşmeler olabilir tedavinizi yapan doktorunuza danışmanızı öneririm, şu an için iyi bakım dışında kalsiyum desteği alabilirsiniz,
   takviye olarak. Bunun için de GC Tooth mousse ismiyle satılan bir ürün var, doktorunuza da danışarak diş fırçalamanıza ek olarak bu tip takviye alabilirsiniz.

 • ismail

  merhaba, kolay gelsin hocam diş beyazlatma ve diş temizleme aynımı oluyor aynı değilse diş temizletmenin ne olduğunu söylermisiniz ve rica etsem 2016 yılının diş beyazlatma ücretini mail olarak atarsanız sevinirim. İyi günler. .

  • Onur Öztürk

   İsmail bey merhabalar, diş temizleme işlemi diş yüzeylerinde biriken mekanik plakların ve renkleşmelerin uzaklaştırılmasıyken diş beyazlatma ya da bleaching diye geçen işlemse kimyasal olarak dişin içinde renk oluşumuna yol açan sıvının değiştirilmesi işlemidir teknik olarak. Diş beyazlatma fiyatlarıyla ilgili size email attık , ayrıca http://www.plusdent.com.tr ve http://www.disbeyazlatmanedir.com ‘dan da bilgi alabilirsiniz, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyatlarını yasalar gereği direkt olarak internet üzerinden yayımlayamıyoruz,
  bunlarla ilgili kliniğimizi arayıp: 02122317979
  ya da http://www.plusdent.com.tr veya http://www.disbeyazlatmanedir.com üzerinden form doldurarak alabilirsiniz.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Onur Öztürk

  Diş beyazlatma fiyatları için 02122317979 dan bizi arayabilirsiniz, yasal sebeplerden dolayı internet ortamında fiyat paylaşamıyoruz

 • Resul uslu

  Ortodontik tedavi gördüm yeni çıktı teller aperey kulaniyorum dış beyazlatma yapılan bilirmi ? Fiyatları ve adresiniZi mail adresime yolarmisiniz.

  • Onur Öztürk

   Resul bey merhaba, evet eğer ortodontik telleriniz çıktıysa diş beyazlatma işlemi yaptırabilirsiniz. Diş beyazlatma işlemi
   fiyatları ve açık adresimizi emial ile size ilettik, ayrıca harita konumumuza da:

   http://www.plusdent.com.tr/contact

   dan erişebilirsiniz. Randevu için de email ya da 02122317979 ulaşabilirsiniz.

 • Rabia

  Merhabalar sitenizdeki yazilari okudum lakin aklima takilan bi kac soru var . Ben genelde cay , kahve , sigara vs icmiyorum. Sizce duzenli fircalamayla beyazlik devam eder mi uzun sure ? Ayrica mutlaka bu bu işlemi tekrar ettirmemiz gerekiyor mu ? Yani beyaz kalmasi ixin surekli beyazlatacakmiyiz? Tekrarlamazsak bu uslemi dislerimiz eskisinden daha kotu olabilir mi ? Mesela extra lekenme , cizik , curuk vs ? Bu arada fiyatlari mailime atabilirseniz cok sevinirim 🙂

  • Onur Öztürk

   Merhaba, diş beyazlatma sonrası elde edilen beyazlık diş yapısına göre ortalama 2 yıl gibi kalıcılığını korur, renkleştirici tüketiminde kontrollü olmak ve iyi bakım bu süreyi arttırabilir. Tekrar yaptırmazsanız bir süre sonra dişlerinizin beyazlığı eski rengine döner normal şartlarda. 2016 Diş Beyazlatma Fiyatlarını mailinize gönderdik.

 • Büşra

  Dişimde florur fazlalığından kaynaklı sarı lekeler var ve ben diş hekimine danıştığımda beyazlatma uygulamanın zarar vereceğini hassasiyet oluşacağını ve bu durumun kanal tedavisine kadar gideceğini söyledi diğer Bi diş hekimide dişlerimin kolay kolay beyazlamayacağını söyledi sizce ne yapmalıyım ve fiyatları e mail olarak atarmısınız

  • Onur Öztürk

   Merhaba florür eksikliğinden dolayı sarı lekeler çok yaygın bir durum değildir, muayene etmeden dişinizin diş beyazlatma için uygun olup olmadığı teşhisini koyamam maalesef. Direkt kanal tedavisi gerektirmez dişleriniz ama yumuşayan spot alanlar varsa bunlarda diş çürüğü ya da rezorpsiyon riski olabilir. Bunları röntgen eşliğinde değerlendirip risk analizi yaparak bakmak eğer uygulayabileceksek, koruyucu jeller ve düşük konsantrasyonlarla biraz daha uzun sürecek diş beyazlatma sürecine girmemiz gerekir. Diş beyazlatma fiyatlarını emailinize gönderdik, randevu için bizi arayabilirsiniz: 02122317979
   ayrıca: http://www.plusdent.com.tr/dis-beyazlatma

 • Onur Öztürk

  Merhabalar, yasal mevzuat gereğince diş beyazlatma ve diş tedavisi fiyatları, ücretlerini internet ortamında paylaşamıyoruz, size email ile bilgilendirme mesajı attık. Ayrıca randevu ve bilgi için:

  02122317979 u da arayabilirsiniz, ya da http://www.plusdent.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

 • Burak

  Sigara, çay ve kahveye dayalı lekelerim var ve görüntü oldukça kötü. Beyazlatmayi düşünüyorum fiyatları mail atabilir mısınız ?

 • Emirhan Toprak

  Ben dişlerimi beyazlatmak istiyorum ama bi tane çürük var dişimde onuda kanal tedavisi yaptirmayi dusunuyorum beyazlatma ve kanal tedavisi ucretlerini mail olarak atarsaniz sevinirim etoprak1921@gmail.com

  • Onur Öztürk

   Emirhan bey merhaba, kanal tedavisi, dolgu, porselen kuron, diş beyazlatma ücretlerini eposta ile adresinize gönderdik, detaylı bilgi için 02122317979 u da arayabilirsiniz.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, diş beyazlatma ofis ve ev tipi olarak ücretlerimizi eposta ile gönderdik.

 • Onur Öztürk

  Merahaba diş beyazlatma ücretlerimi ilettik, daha fazla bilgi için 02122317979 da arayabilirsiniz.

 • Zehra

  İyi günler 0
  bn dolgu ve Köprü yaptırdım acaba bir zararı olur mu?
  Ve 1 – 2 sene sonra yaptırmadan önceki renGine mi dönüyor?

  • Onur Öztürk

   Merhaba bu işlemleri gerekli olduğu için yaptırdıysanız faydasını görmeniz gerekir. Hem sağlığı hem de rengi için iyi bakım ve kontrolleri aksatmayın, Rengin geri gelmesi 1-2 yıl içinde olmaması gerekir daha uzun sürer.

 • Ece

  Hocam diş tellerim var bir kaç ay içerisinde çıkacak genel diş temizliği yaptırmak istiyorum fiyat listenizi öğrenebilir miyim?

  • Onur Öztürk

   Merhaba diş temizliği ve 2016 diş beyazlatma fiyatlarımızı mailinize gönderdik, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba kliniğimizde 2016 diş beyazlatma fiyatlarını içeren bilgileri email olarak gönderdik.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, 2016 diş beyazlatma ücretlerimizi mailinize gönderdik, randevu için 02122317979 u arayabilirsiniz, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, güncel diş beyazlatma (bleaching) ücretlerimizi mail adresinizle paylaştık, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Kürşat bey merhaba, diş beyazlatma için 2016 ücretlerimizi mail adresinize ilettik, iyi günler.

 • Metin Y.

  Merhabalar. 22 yaşındayım, sigara, alkol yada çay alışkanlığım yok. Şeker de kullanmıyorum fakat dişlerim istediğim beyazlıkta değil. Uluslararası sektörde çalıştığım için çevremde çok fazla siyahi insan var ve hepsinin dişleri doğal şekilde çok beyaz. Bu beyazlığa bende bu sistem ile sahip olabilir miyim ?

  Birde fiyatları ve ödeme şekillerini mail ile atar mısınız ? Teşekkür ederim..

  • Onur Öztürk

   Merhaba, modern ofis tipi diş beyazlatma yöntemleri ile dişlerinizde özel bir problem yoksa 4-5 tona kadar ciddi fark edecek şekilde renkleri beyazlatılıp açılabilir. Kalıcılığını korumak içinse doğru oranlarda ve sürede ev tipi diş beyazlatma kullanmanız gerekir, bunlar için 2016 diş beyazlatma fiyatlarını içeren bilgileri emailinize gönderiyoruz, randevu içinse 02122317979 u arayabilirsiniz, ya da:
   http://www.plusdent.com.tr/contact
   iletişimimize ulaşabilirsiniz.

 • Naz

  Merhaba benim de dişlerimde antibiyotik kullanımınından kaynaklı sararmalar ve lekeler var özellikle de tek bir dişimde koyu renklenmeler var ve sanırım bu içten olan bir şey bunu doğal yolla geçirmem mümkün mü ya da bu gibi durumlarda beyazlatma yapıyor Musunuz eğer yapıyorsanız fiyatları mail atabilir misiniz

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma (bleaching=) fiyatlarını maille size ilettik.

  • Umut

   Tek seansta diş Beyazlatma fiyatiniz nedir kayseride yeriniz varmi?

   • Onur Öztürk

    Diş kliniğimiz sadece Nişantaşı / istanbul’dadır: http://www.plusdent.com.tr
    Tek seansta Diş beyazlatma fiyatlarımız için 02122404718 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

 • Onur Öztürk

  Merhaba kliniğimizde ofis tipi diş beyalatma ücretlerini emailinize gönderdik.

 • Onur Öztürk

  Merhaba ofis ve ev tipi diş beyazlatma (bleaching) ücretlerimizi eposta ile gönderdik, randevu için: 02122317979 ya da :
  http://www.plusdent.com.tr/contact

  adresinden de diş beyazlatma için bizimle kontak kurabilirsiniz.

 • Esma

  Merhabalar, ben de dişlerimi beyazlatmak istiyorum ancak bu yaz iki implant yaptırdım ek olarak dişlerimi temizlettim ve doktorumun söylediğine göre diş yapım çürümeye çok yatkınmış bu durumda beyazlatma yapılabilir mi? Bir kaç tane de dolgu yaptırmam gerek ve 20lik dişlerimi çektireceğim. Tüm bu işlemlerin fiyatlarını gönderebilirseniz çok memnun olurum. İyi günler.

  • Onur Öztürk

   Merhaba, içeriğinde nano-hidroksiapatit formül bulunan sistemler bu tip durumlarda diş minesinin göreceği
   geçici hasarı ciddi anlamda tolere edebilirler ama yine de güncel durumu muayene ederek değerlendirmek
   gerekir, diş beyazlatma fiyatları ve diğer tedavi ücretlerini emailinize ilettik, iyi günler.

 • Fatma

  Merhaba benim ön iki dişime kanal tedavisi yapıldı ve zamanla dişim siyahladı bu durumda iç beyazlatma yöntemini duydum peki bu ne kadar etkili olur ne yapabileceğim hakkında beni bilgilendirirseniz memnun olurum birde fiyat hakkında mail atarsanız sevinirim teşekkür ederim.

  • Onur Öztürk

   Merhaba, iç beyazlatma yani internal bleaching normal diş beyazlatma kadar her dişte etkili olmayabilir,
   bunun için dişinizin mevcut durumu ve renkleşme miktarı çok önemlidir, bunları muayene ederek görmek / değerlendirmek
   gerekir. Diş Beyazlatma ücretleri için email attık, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, diş beyazlatma fiyatlarını email ile ilettik, iyi günler.

  • Sümeyye batal

   Bana da mail atar mısınız ev tipi ofis tipi beyazlatma fiyatlarını

   • Onur Öztürk

    Sümeyye hanım merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
    02122317979

  • Onur Öztürk

   Ayşe hanım merhaba, kliniğimizde diş beyazlatma ücretleri bilgisi için size e-posta gönderdik,
   direkt bilgi almak için de 02122317979 arayabilirsiniz, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Abdurrahman bey diş beyazlatma ücretlerini mail ile ilettik, iyi günler.

 • Beyza

  Benim de ortodonti tedavi sonrası düşündüğüm bir şey. Fiyatını gönderebilirmisiniz?

  • Onur Öztürk

   Diş beyazlatma bilgilerini emailinize gönderdik. Randevu için 02122317979 arayabilirsiniz.

 • Umran

  Merhabalar .
  Dislerimi ne kadar fircalasamda sarilik gitmiyor sigara kullanicisiyim . Fiyatlarinizi mail adresime atarmisiniz . Uygun bulursam en kisa zamanda iletisime gecmek isterim.

  • Onur Öztürk

   Diş beyazlatma bilgilerini emaille gönderdik, fiyat bilgisi ve randevu için: 02122317979 arayabilirsiniz.

 • nur doğan

  merabalar office bleaching yaptırmayı düşünüyorum
  estetik kaygıyla yaptırıp dişlerde kalıcı hasara bırakmasından korkuyorum
  kalıcı hasar bırakmıyorsa bu işlem uygulama fiyatlarınızı mailime gönderebilirseniz çok sevinirim
  şimdiden teşekkürler

  • Onur Öztürk

   Merhaba, ofis tip diş beyazlatma güvenli bir işlemdir, diş beyazlatma fiyatlarını emailinize gönderdik, daha fazla bilgi ve randevu için 02122317979 arayabilirsiniz, iyi günler.

 • Tef

  Benim de e-mailime gönderebilir misiniz ücretleri? Ve de sadece özelde mi yapılıyor bu işlem?

  • Onur Öztürk

   Genellikle diş beyazlatma işlemi özelde uygulanır, diş beyazlatma ücretlerini mailinize gönderdik.

 • Ferhat

  Merhaba benim dişlerim son 1 senedir sararmaya başladı dişlerin aralarında bunun sebebi cay ve sigaradan dolayımı yoksa başka bi sebebi varmı diş temizleme yapıldıktan sonra tekrar sararmaya devam edermi acaba birde fiyat email gönderirseniz sevinirim kolay gelsin

  • Onur Öztürk

   Merhaba, tüketim alışkanlıklarınızda oluşan bir değişiklik ya da yaş ve dış etkenlerle dişlerinizin
   yıpranmasıyla renkleşmeler artabilir. Diş beyazlatma fiyatlarını email ile ilettik.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyatlarını emaille gönderdik, daha hızlı bilgi için 02122317979 ‘u da arayabilirsiniz,
  iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba ,diş beyazlatma ücretlerini maille gönderdik.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, diş beyazlatma ücretlerini maille gönderdik, daha hızlı bilgi için 02122317979 arayabilirsiniz
  http://www.plusdent.com.tr

 • Onur Öztürk

  Merhaba , diş beyazlatma (bleaching) ücretlerini mailinize ilettik, daha hızlı iletişim için 02122317979
  arayabilirsiniz, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, diş beyazlatma ücretlerini mailinize gönderdik.

 • Onur Öztürk

  Mail adresinizde hata gözüküyor, diş beyazlatma ücretleri için 02122317979 arayabilirsiniz.

 • Onur Öztürk

  Diş beyazlatma fiyatlarını ilettik.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma ücretlerini mailinize gönderdik.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyatlarınızı emailinize gönderdik, hızlı ve acil bilgi için 02122317979 dan öğrenebilirsiniz.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyatlarını ilettik, 02122317979 a da direkt ulaşabilirsiniz, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Berna hanım merhaba diş beyazlatma fiyatlarını email olarak size ilettik

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş temizliği ücretlerini email attık size, ,y, günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma ücretlerini email ile attık

 • Onur Öztürk

  Merhaba, diş beyazlatma fiyatlarınızı mailinize attık, hızlı bilgilendirme için kliniğimize: 02122404718 nolu telefondan ulaşabilirsiniz,
  http://www.plusdent.com.tr/contact

 • birse

  Merhaba onur bey ben dişlerimi beyazlatmak istiyorum ama arkada çürük bir dişim var önce o çürük dişin mi halledilmesi lazım bir de ücreti öğrenebilirmiym mail adresime atarsanz sevinrim

  • Onur Öztürk

   Merhaba diş beyazlatma ,dolgu fiyatlarımızı e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Semih

  Merhabalar, diş beyazlatma (tek seans) ve diş taşı temizletme fiyatlarınızı öğrenebilmem mümkün mü? Teşekkürler.

  • Onur Öztürk

   Semih bey merhaba,yasal mevzuat gereğince diş beyazlatma ve diş temizleme tedavisi,ücretlerini internet ortamında paylaşamıyoruz,size eposta adresinize bilgilendirmek amacıyla fiyat bilgisi gönderdik,iyi günler.

 • erkan

  mrb ben ve arkadaşım lazer ile beyaztlatmak istiyoruz ikimizinde dişlerinde lekeler var bunlar tamamen kalkarmı ve fiyat tam olarak ne kadar tutar ve tek seans yeter li mi mail olarak detaylı bilgi verirseniz gelip yaptırmayı dusunuyoruz iyi calısmalar

  • Onur Öztürk

   Erkan bey merhaba,diş beyazlatma fiyatlarını internet ortamında paylaşamıyoruz.Dişlerinizin temizlenmesi ile dişleriniz mevcut renklerine geri dönerler ama diş beyazlatma ile daha beyaz hale gelerek renkleri açılır.Diş beyazlatmanın ne kadar beyazlatacağı ise diş yapınıza ve yapılan işleme göre değişebilir. Diş beyazlatma fiyatlarını e-posta adresinize gönderdik, iyi günler.

 • Rabia

  Merhaba Onur Bey. Rica etsem bana da 2016 ev ve ofis tipi beyazlatma fiyat listesini mail atabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler.

  • Onur Öztürk

   Rabia hanım merhaba, diş beyazlatma ücret bilgilerini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
   02122317979

 • Burcu

  Merhaba dış temizleme fiyatını öğrenebilir miyim?

  • Burcu

   Dış beyazlatma fiyatini gmaile atabilir misiniz?

   • Onur Öztürk

    Burcu hanım merhaba, diş beyazlatma fiyatlarını e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
    02122317979

  • Onur Öztürk

   Burcu hanım merhaba,diş temizleme ücret bilgisini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
   02122317979

 • Özge

  Merhaba, benim alt dişlerim çok düzgün fakat üst dişlerim ayrık 21 yaşındayım ve açıkçası tel taktırmak istemiyorum. Araştırdığım kadarıyla porselen yaprakçıklar takılabiliyormuş ama ben onu da yapay duracağı için istemiyorum. Acaba başka yöntemleriniz var mı ya da tel süresi hakkında bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler

 • Selma

  Merhaba. Hamdolsun dişlerimde sağlık problemim yok fakat çocukluğumdan beri fırçalamama ve düzenli bakım yapmama rağmen doğuştan krem rengi bir tonu var. Diş beyazlatma yöntemi işe yarar mı? Ayrıca bir kaç yıl yerine kalıcı bir yöntem var mıdır? Fiyatlarla ilgili de bilgilendirirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

  • Onur Öztürk

   Selma hanım merhaba,diş beyazlatma sonrası elde edilen beyazlık dış yapısına göre 2 yıl gibi kalıcılığını korur,renkleştirici tüketiminde kontrollü olmak ve iyi bakım bu süreyi arttırabilir.Tekrar yaptırmazsanız bir süre sonra dişlerinizin beyazlığı eski rengine döner normal şartlarda .2017 diş beyazlatma fiyatlarımızı e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.

 • mesut

  Merhabalar ben diş beyazlatmak istiyorum bunun fiyatlarını e – posta yoluyla yollar mısınız ? İzmir de yaşadığım için oraya gelmem imkansız en azından gelen bir fiyat listesi oluşturmak amacıyla size yazıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim…

  • Onur Öztürk

   Mesut bey merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
   02122317979

 • Tarık

  Merhaba,
  Dişlerim ciddi manada sarı ve beyazlatmak istiyorum daha öncesinde hekimler tarafından temel renginin bu olduğu belirtildi.Beyazlatma işlemi gerçekleşmez mi ? Ücret ne kadar olur ? Şimdiden teşekkürler…

  • Onur Öztürk

   Tarık bey merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik, iyi günler.

 • Melek

  Merhaba Onur bey bende dişlerimi beyazlatmak istiyorum yorumları okudum bana da fiyat bilgisi gönderebilir misiniz. Teşekkür ederim.

  • Onur Öztürk

   Melek hanim merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
   02122317979

 • Can can

  Merhaba.Hocam ben 16 yaşındayım ve dişlerimde 2 dolgu var.Beyazlatma işlemine girmemde bir sorun olurmu ve fiyatları mail adresime atarmısınız. Teşekkürler…

  • Onur Öztürk

   Can bey merhaba,diş beyazlatma ücretlerini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.

 • Canberk

  Merhaba.Ben 16 yaşındayım dişlerimde 2 dolgu var beyazlatma işlemiyle alakalı bir sorun olurmu ve fiyatları atarmısınız. Teşekkürler…

  • Onur Öztürk

   Canberk bey merhaba,diş beyazlatma işlemiyle alakalı sorun olmaz,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik, iyi günler.

 • Nursen Ulçay

  merhabalar,

  ön dişlerinde kama var.
  Ev tipi bleaching kullanabilirmiyim.
  saygılar

  • Onur Öztürk

   Kesinlikle hayır, kullanmayın! Kama defektleri dişin savunmasız olan dentin yüzeyinin açığa çıkmasını sağlar,
   bu yüzeye sızan diş beyazlatıcı dişlerinize kalıcı hasar verebilir. Diş beyazlatma “kontrollü” yapılabildiği sürece
   güvenilir bir işlemdir. Ev tipi diş beyazlatıcılarda dişlerinizde bir sorun yoksa güvenli bir şekilde
   uzun yıllar doğru aralıklarla kullanabilirsiniz, frekansları için diş hekiminize danışabilirsiniz.

 • ismet

  Onur bey merhabalar. Diş beyazlatma konusunda tüm yazdıklarınızı okudum ve dişlerim, beyazlatmaya karar verdim. Acaba rica etsem ben de fiyat bilgisini e- postama alabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden.

  • Onur Öztürk

   Diş beyazlatma ile ilgili 2017 güncel fiyatlarımızı gönderdik, iyi günler.
   Randevu için 02122317979 arayabilirsiniz.

 • Onur Öztürk

  Erdi bey merhaba, diş beyazlatma ve diş temizleme ücretlerini e-posta adresinize gönderdik, iyigünler.
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Ceren hanım merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Metehan bey merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Çağrı bey merhaba,diş beyazlatma fiyatlarını e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Betül hanım merhaba, diş temizleme ücretiyle ilgi fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Mine hanım merhaba,diş beyazlatma fiyatlarını e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Aleyna hanım merhaba, diş beyazlatma ücretlerini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Veysel bey merhaba, diş beyazlatma fiyatlarımızı e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Kadir bey merhaba,diş beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.
  02122317979

 • Onur Öztürk

  Serdar bey merhaba,diş beyazlatma fiyatlarini e-posta adresinize gönderdik iyigünler.

 • Onur Öztürk

  Can bey merhaba ,diş beyazlatma fiyat listelerini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Ercan bey merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-postanıza gönderdik ,iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhabalar diş beyazlatma fiyatlarımızı e-postanıza gönderdik,iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Hüseyin bey nerhaba diş beyazlatma fiyatlarımızı e-posta adresinize gönderdik ,iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Şeyda hanım merhaba,diş beyazlatma fiyatlarımızı e-posta adresinize gönderdik iyigünler.

 • Anıl Gedikoğlu

  Selamlar, ben ümraniye yamanevler asm’den Dr Anıl GEDİKOĞLU.
  Hem kendim hem de soran hastalarım için güncel beyazlatma fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum. Sizi youtube’da bir video’da gördüm.
  Yardımcı olabilir misiniz?

  • Onur Öztürk

   Anıl bey merhaba diş beyazlatma fiyatlarımızı e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Gamze hanım merhaba,diş beyazlatma fiyat bilgisini mailinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Kadir bey merhaba diş beyazlatma fiyatlarımızı e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Damla Hanım merhaba,hangi diş tedavisi hakkında bilgi almak istiyorsunuz?

 • Onur Öztürk

  İnci hanım merhaba ,diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik,iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Zeliha hanım merhaba,kliniğimizde 2016 diş beyazlatma fiyatları ve ücretleri hakkında bilgileri email adresinize gönderdik,yine de direkt olarak diş beyazlatma fiyatları hakkında bilgi almak için,02122317979 u arayabilirsiniz,iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Aycan hanım merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  merhaba hangi tedavi süreciyle ilgili fiyat almak istiyorsunuz?

 • Onur Öztürk

  Esra Hanım merhaba,diş beyazlatma fiyatları ve diş beyazlatma seçeneklerine göre oluşan ücretleri e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Umut bey merhaba,diş beyazlatma fiyatları ve diş beyazlatma seçeneklerine göre oluşan ücretleri e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Emrah bey merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Enes bey merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Ozan bey merhaba diş taşı temizliği ile ilgili fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  İbrahim bey merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Açelya hanım merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisi ücretini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Gamze hanım merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Emre bey merhaba diş beyazlatma ücret bilgisini e-posta adresinize mail attık iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • oguzhan demir

  merhaba dişlerimi temizletmek (kötü değiller çok bana göre) çürükleri temizletmek vede diş beyazlatma fiyatları ve işlemler için sıra bilgi istiyorum mümkünse. birde motosiklet kazasında 1 dişimi kaybettim ve ön dişim yamuldu ama sağlamlar bunun içinde diş teli uygulanabilir mi ve fiyatı nasıl olur nasıl ödenir. 22 yaşındayım

  • Onur Öztürk

   Oğuzhan merhaba, diş temizliği dişlerinin sana veya bir başkasına göre iyi kötü olmasına göre değil de zamanla dişlerimizde ve diş etlerimizde biriken diş taşlarının diş eti hastalıkları yapmaması için temizlenir. Bunun da ortalama 6 ayda bir tekrarlanması gerekir. Sonrasında diş çürüklerinin temizlenmesi, herşey bittikten sonra ise dişlerinin renginin açılması işlemine geçilebilir. Ortodontik diş telinin uygulanması için mutlaka muayene olman gerekir ve detaylı bir planlama ile ancak tedavi ücretleri belirlenebilir, iyi günler.

 • Onur Öztürk

  Şevval hanım merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik.

 • Onur Öztürk

  Kaan bey merhaba beyazlatma ücret bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi akşamlar.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, beyazlatma ücret bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi akşamlar.

 • Onur Öztürk

  Abdullah bey merhaba, güncel fiyat bilgimizi e-posta adresinize gönderdik iyi akşamlar.

 • Onur Öztürk

  Berkay bey merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba diş beyazlatma fiyat bilgisi e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Ramazan bey merhaba, diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Didem hanim merhaba,diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Mesut bey merhaba, diş beyazlatma fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Beyzanur hanım merhaba,fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Dilaver hanım merhaba, diş beyazlatma ile ilgili fiyat bilgilerini e-postanıza ilettik, iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Melis Hanım merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mail adresinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Gülşah Hanım merhaba, diş beyazlatma fiyatımızı mailinize ilettik. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Yusuf Bey merhaba, diş beyazlatma işlemi fiyat listesi mailinize iletildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Ömer Bey Merhaba, diş beyazlatma için fiyat listemizi mail olarak ilettik. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Yunus Bey Merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Nur Hanım Merhaba, diş beyazlatma ücretimizi mail olarak ilettik. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Doğukan bey merhaba, diş beyazlatma ücretimizi mailinize ilettik. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Tuğba Hanım Merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Mert Bey Merhaba, diş beyazlatma fiyatımızı mailinize ilettik. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Ecem hanım Merhaba, diş temizletme ve beyazlatma fiyatlarımızı mailinize ilettik. iyi günler.

 • Bülent Taran

  Hocam selamlar,
  Diş beyazlatma yöntemi olarak Lazer mi daha avantajlıdır yoksa diş ağartma yöntemi mi?
  Bir de fiyatları nelerdir acaba?
  Teşekkür ederim.

  • Dr. Onur Öztürk

   Bülent bey Merhaba, kliniğimizde ofis tipi diş beyazlatma uygulanmaktadır. Fiyat bilgisi mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Alpay bey merhaba diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba Tuğba Hanım , diş beyazlatma ve diş estetiği fiyat listemizi mailinize ilettik. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Hülya Hanım Merhaba, Kliniğimizde İstanbulda. Diş beyazlatma ücret ve adres iletişim bilgilerimizi mail ile ilettik. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  İrem Hanım Merhaba, diş beyazlatma işlem ücretimiz mailinize gönderildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Kadir Bey merhaba, diş beyazlatma fiyatımızı mailinize iletildi. İyi günler.

 • Gökhan

  Merhaba iyi gunler bir sorum olcak fiyati ve seans yerinizi ogrene bilirmiyim iyi calismalar simdiden teşekkur ederim

  • Dr. Onur Öztürk

   Gökhan Bey Merhaba, kliniğimiz Nişantaşında. Fiyat listemiz mailinizde iletildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Ertuğrul Bey Merhabalar, diş beyazlatma ücretimiz mail yoluyla iletildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  İrem Hanım Merhaba,
  Diş beyazlatma ücret listemiz mailinize iletildi.
  iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Mehmet Bey Merhaba,
  Diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Mehmet Bey Merhaba, diş beyazlatma fiyatımız mailinize iletildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba Enver Bey, profesyonel diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba Zeynep hanım, diş beyazlatma fiyat listemiz mailinize gönderildi. İyi günler dileriz.

 • Dr. Onur Öztürk

  Fatih bey merhaba, diş beyazlatma ücreti mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Ömer Bey Merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merva Hanım Merhaba, diş beyazlatma işlemi ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba Ceren Hanım, Diş Beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • senem

  merhaba benim 2 adet azı dişim sarı diğer dişlerim in rengi gayet iyi sadece 2 dişe uygulama olabiliyor mu ve fiyat öğrenebilirmiyim acaba

  • Onur Öztürk

   Senem merhaba, evet sadece belli dişlere diş beyazlatma işlemi uygulanabilir ama özellikle arkada bulunan azı dişleri ise bunu çok fazla önermiyorum, bir de o kadar sarı olmaları normal değil etraflarında diş taşı birikmiş ve daha fazla sarı gözükmesini sağlıyor olabilir. Doktoruna bir danışmanı tavsiye ederim.

 • Dr. Onur Öztürk

  Eda hanım Merhaba,
  Diş Beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi.
  İyi günler.

 • Munevver

  Bende beyazlatma ve lazer beyazlatma islemlerinin fiyatlarini ogrenmek istiyorum 🙂 simdidden tesekkir ediyorum

  • Dr. Onur Öztürk

   Münevver hanım Merhaba, diş beyazlatma fiyatları mailinize iletildi. İyi günler dileriz.

 • doğan keskin

  Merhabalar ,
  Diş beyazlatma işlemi gerçekleştirmek istiyorum ,
  Kullanılan ürünler ,
  Yapılacak Seans Sayısı ,
  İşlem aşamaları ,
  Fiyat bilgisi , ödeme koşulları , taksit kart, vb.
  Müşteri memnuniyeti ne kadar önemli sizin için, işlemleri beğenmediğimiz takdir herhangi bir işlem var mıdır ?
  hakkında ilgili mailinizi bekliyorum

  • Dr. Onur Öztürk

   Merhaba Doğan bey diş beyazlatma ücretimiz mailinize gönderildi. İyi günler dileriz.

 • Dr. Onur Öztürk

  Özgür Bey merhaba fiyat bilgisi mailinize iletildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba,
  Diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi.
  İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Faruk Bey Merhaba,
  Diş Beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi.
  İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Bahadır Bey Merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Mine hanım Merhaba, profesyonel diş beyazlatma ücretimizi mailinize ilettik. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba Zehra Hanım, diş beyazlatma fiyatımız mailinize gönderildi. İyi günler.

 • Betul

  Merhaba dis beyazlatma fiyatlarini ogrenebilir miyim. Birde dis teli takicam oncemi sonrami yaptirmaliyim tesekjkurler simdideen

  • Dr. Onur Öztürk

   Betül Hanım Merhaba, Diş beyazlatma işlemini ortodonti tedavisinden sonra yaptırmanızı öneririm. Diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Büşra Hanım Merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba Esin hanım, diş beyazlatma fiyat bilgisi mailinize iletildi. İyi günler dileriz.

 • Dr. Onur Öztürk

  Erdem bey Merhaba, Profesyonel Diş Beyazlatma fiyat listemiz mailinize gönderildi. İyi günler dileriz.

 • Dr. Onur Öztürk

  Taylan bey merhaba, diş beyazlatma fiyat bilgisini mailinize ilettik. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Ferhat Bey Merhaba, Diş Beyazlatma Ücretimiz mailinize gönderildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba Nuray hanım, Diş beyazlatma fiyat bilgisi mailinize iletildi. İyi günler.

 • Fatma

  Merhaba onur bey diş beyazlatma için fiyat öğrenmek istiyorum. Ayrıca disimde kanal tedavisi ve vida takımı var bunlar sorun olur mu ve bunlar yüzünden fiyat değişikliği olur mu ? Teşekkür ederim 🙂

  • Dr. Onur Öztürk

   Fatma hanım merhaba, diş beyazlatma ve porselen kuron fiyatlarını emailinize gönderdik. Teknik olarak evet o dişiniz problem yaratabilir,
   içinde eğer vida da varsa, içini açıp beyazlatma yapmamız mümkün olmayabilir, bu durumda da o dişteki renkleşmeyi maskelemek veya rengini diğer dişlerle
   aynı duruma getirebilmek için tek dişe zirkonya alt yapılı porselen kuron yapmak gerekebilir.

 • Beyza

  Merhaba. Diş beyazlatmanın güncel fiyatını ve öğrenciye indirim gibi bir uygulamanız var mı öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler

  • Dr. Onur Öztürk

   Beyaz hanım Merhaba, diş beyazlatma güncel fiyatlarımız mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Kerim bey merhaba,
  Diş beyazlatma ücretimiz mailinize gönderildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Uğur Bey Merhaba, Profesyonel diş beyazlatma ücretimiz mailinize gönderildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Gökhan bey merhaba, Diş beyazlatma fiyatlarımız mailinize gönderildi. İyi günler.

 • Ezgi

  Merhaba Onur bey
  Ben ortodonti tedavisi gördüm 4 sene sürdü. Ve şuanda dişlerimde braketlerden dolayı kalıntılar kaldı. Ve dişlerimin arkasindaki teller hâlâ duruyor. Bu sekildeyken beyazlatma yapılırmı ve fiyatlarını ogrenebilirmiyim.

  • Onur Öztürk

   Ezgi merhaba, ortodonti sonrasında bahsettiğin durumlar normaldir, dişlerinin arkasındaki tel çıkmaz, doktorun aksini önermedikçe onun hep kalması gerekir. Dişlerinin önündeki kalıntılar ise çok güzel cilalanarak uzaklaştırılabilir, eğer hala hissediyorsan tekrar dortodontistine danışmanı ve renk konusundaki şikayetini paylaşmanı tavsiye ederim. Son olarak da hepsi yapıldıktan sonra yaşın 18’in üzeirnde ise bu durumda evet diş beyazlatma işlemi yapılabilir ve bu normal şartlarda tatmin olacağın bir beyazlık hissi sağlar ama öncesinde diğer işlemleri yaptırıp ,bakmanı ve mevcut yeni durumu değerlendirdikten sonra diş beyazlatma kararı vermeni tavsiye ederim.

 • Hamdi

  İyi günler kolay gelsin fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim Onur Bey ?

  • Dr. Onur Öztürk

   Merhaba Hamdi Bey, profesyonel diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • esra

  Merhaba,
  Oniki yasindaki oglum surekli dislerini fircalamasina ragmen, dislerinde cok cabuk tartar olusuyor ve biraz sarimsi bir rengi var.
  Dis doktoruna iki defa temizlettik, buna ragmen bir ay sonra yine dislerinde tartar olustu. Abur cubur, kola vs gibi seyleri yemiyor, icmiyor. Neden oluyor anlamadik.
  Alti ayda bir kere dis kontrolune gidiyor, dislerinde curuk yok.
  Lazer ile beyazlatmada yas siniri nedir?

  Tesekkurler,

  • Onur Öztürk

   Esra hanım dişlerde tartar (diştaşı) oluşumu tükürük yapısından ve bakım alışkanlıklarından kaynaklanabilir, genetik olarak yapısal bir sorun olarak da kabul edilir. Düzenli olarak dişhekiminde temizletmek dışında, evde yapacağı bakımın süresinin 2 dakikanın altına düşmediğinden ve etkili (doğru) bir şekilde diş fırçaladığından emin olun. Diş beyazlatma işlemi içinse alt sınır 18 yaştır ama dişler altta beyazlasa da diş taşı birikimini engellemez ikisi farklı işlemlerdir.

 • Dr. Onur Öztürk

  Oğuzhan bey merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize gönderildi. iyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Caner Bey merhaba, diş beyazlatma işlemi fiyat bilgisi mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Merhaba, profesyonel diş beyazlatma fiyatımız mailinize gönderildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Kübra Hanım Merhaba, diş beyazlatma fiyatımız mailinize iletilmiştir. İyi günler dileriz.

 • Dr. Onur Öztürk

  Şule hanım Merhaba, diş beyazlatma fiyat listemiz mailinize gönderildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Aylin hanım Merhaba, Profesyonel diş beyazlatma fiyat listemiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Dr. Onur Öztürk

  Jale Hanım Merhaba, profesyonel diş beyazlatma ücretimiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Rabia

  Merhaba, dislerimde kısmı olarak tartar ve sarılık mevcut. Dış beyazlatma ve tartarlari temizlemek istiyorum. Fiyat Bilgisi alabilir miyim?

  • ezgialtinel

   Rabia hanım Merhaba, diş taşı temizliği ve diş beyazlatma fiyat listemiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • Öznur

  Merhaba, benim dişlerimin ana rengi sarı, diş beyazlatma ile kendi rengini değiştirmek mümkün mü yoksa sadece ana rengi beyaz olan dişlerde mi işe yarar? Bende fiyat listesi alabilir miyim?

  • ezgialtinel

   Merhaba, diş beyazlatma ile 2-3 tona kadar beyazlama sağlanabiliyor. Fiyat listesi mailinize gönderildi. İyi günler.

 • Seda

  Merhaba Onur Bey iyi günler. Benim üst dişlerim aralık ve küçük ve yamuk. Bu beni çok.rahatsız ediyor. Ne gibi bir tedavi uygulanması lazım. Tel takılması uygun olur mu? Yada tel dışındaki tedavi yöntemleri olur mu? Bir de fiyatları nedir? Tesekkur ederim.

 • ezgialtinel

  Ahmet Bey Merhaba, diş beyazlatma ve diş teli ücretimizi mailinize ilettik. İyi günler.

 • Merve Dncr

  Kanal tedavisi olan dişte beyazlatma herhangi bir zarar gösterir mi?
  Fiyat bilgisi alabilirmiyim?

 • Bora Uğur

  Şey merhaba ben 13 yaşındayım hala tel takıyorum ve tellerimin çıkmasına 10 gün kaldı dişleri mi günde iki kez fırçalama rağmen dişlerimde sararma ve diş taşı oluşumu var. İlk sorum benim yaşımda diş beyazlatma yapılıyormu ikinci sorum fiyat nedir? Teşekkürler iyi günler

  • Onur Öztürk

   Bora merhaba , dişlerinin bakımına devam et, diş beyazlatma işlemi için en az 18 yaşına gelmen gerekir, tellerin çıktığı zamansa güzel bir temizlik yapıldığında yeterli gelecektir. Biraz da diş telleri şu anda etrafındaki yapıştırıcılarla beraber dişlerinin daha sarı gözükmesini sağlar ve ne kadar diş fırçalarsan fırçala daha beyaz gözükmelerini sağlayamayabilirsin. Teller çıktıktan sonra diş yüzeyindeki tüm parçalar uzaklaştırılınca asıl sonucu görürsün ve o saatten sonra yaptığın tüm bakım daha fazla etki elde etmeni sağlayacaktır.

 • Nahide

  Merhaba diş beyazlatma, tartar ve diş teli ile igili fiyat bilgisi öğrenebilir miyim?

 • Dilan

  İyi akşamlar sıgara kahve vb diş yüzeyinde leke yapıcak tüketimlerim yok dişlerimin renginden çok memnundum fakat hamilelik ve 3 aylık emzirme süresinde dişlerimde büyük oranda sararma meydana geldi fakat yüzeyde leke yok şu an emzirme dönemime göre daha iyi fakat eski rengine dönmedi ve ben bu durumdan çok rahatsızım diş beyazlatma konusundada kesin çözüm oluduğuna ve acısına dair şüphelerim var sizden beni bu konuda en kısa zamanda bilgilendirmenizi eica ediyorum birde fiyat bilgisi alayım lütfen

  • Onur Öztürk

   Dilan hanım merhaba, diş beyazlatma dişlerdeki renklenmeler için en doğru çözümlerden birisidir ama ömür boyu kalıcılığı yoktur, ortlama 1-2 yılda bir yenilenmesi gerekir. Diş beyazlatma işlemi hamilelikte veya emzirme döneminde yapılamaz.

 • Çağrı

  Birde yaş kısıtlaması varmıydı

  • Onur Öztürk

   Merhaba diş beyazlatma için 18 yaş ve üstüne uygulama yapabiliyoruz.

 • ezgialtinel

  İrem Hanım merhaba, diş beyazlatma fiyat listemiz mailinize iletildi. İyi günler.

 • ezgialtinel

  Çağrı bey merhaba, ofis tipi ve ev tipi diş beyazlatma fiyat listemiz mailinize gönderildi. iyi günler dileriz.

 • Melisa

  Merhaba dişlerimi beyazlatmayı düşünüyorum da fiyatlarınızı ve nerede ofisinizin olduğunu öğrenebilirmiyim ?

  • ezgialtinel

   Melisa hn merhaba, diş beyazlatma ücretimiz mailinize gönderildi. Kliniğimiz Nişantaşı’nda. Randevu için 0212 231 79 79 ‘u arayabilirsiniz. İyi günler.

 • Melike

  Hocam diş beyazlatma işleminin ücretini öğrenebilir miyim ? Ve bu fiyat doktordan doktora değişiyor mu ?

 • Şeymanur

  İyi günler, diş eti renginin daha canlı ve kırmızı görünmesi için neler yapmamız gerekiyor?

  • Onur Öztürk

   Merhaba, diş etlerinin daha canlı ve kırmızı gözükmesi diş beyazlatma işlemi ile ilgili değildir, bunun için özel bir uygulama da yapılmıyor dişhekimliğinde.
   Eğer diş etleriniz çok solgun ve aşırı uçuk bir renkte ise bu yapısal olabilir ya da sigara içiyorsanız beslenmesi kötü etkileniyor olabilir, yine de tavsiyem dişhekiminize göstererek fikir almanız olur.

 • Alperen

  Fiyatları öğrenebilirmiyiz beyazlatmanin her turlusu lazerlisi lazersizi fiyat rica edicem.

 • Onur Öztürk

  Merhaba, diş estetiğinin altında olan tedavi seçeneklerinin hangilerinin sizin için gerekeceğini, doktorunuz gülüş tasarımı yaparak planlayabilir, yöntem hakkında bilgi almak için:
  https://www.onurozturk.com/gulus-tasarimi/

 • Oğuz

  Önce diş plak temizleme ve sonrasında lazer ile beyazlatma arka arkaya yapılabilir mi?

  • Onur Öztürk

   Merhaba, bleaching (diş beyazlatma) işleminden önce eğer varsa diş taşlarının temizlenmesi gerekir, uygulanan beyazlatıcı ajan plak olan ve yüzeyi kapalı olan diş yüzeylerine etki edemeyeceği için, diş temizliği sonrasında işlem yapılabilir.

 • Onur Öztürk

  Merhaba ofis tipi diş beyazlatma işlemi genelde bir kaç seans sürer, dişler beyazlarken agresif bir şekilde renklenmelerin çok aşırı hızlı açılması yerine doğru bir şekilde açılmasını tercih ederiz. Her seferinde ortalama 45-60 dakika sürer seanslar ve genellikle dişhekimlerinde işlemin tamamı ücretlendirilir, yani seans başına ayrı ücret ödemezsiniz ama işlem öncesinde doktorunuza bunu tekrar danışmanızı öneririm.

Yorum Yaz

Devamını oku:
Diş Minelerinizi Korumanız İçin Bilmeniz Gerekenler

Estetik Diş Hekimliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kapat
Bu sitede verilen bilgiler tanısal,teşhis veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır, sonuçları için hiç bir sorumluluk kabul edilemez. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. www.onurozturk.com 'da verilen bilgiler hekim muayenesi yerine geçmez. Diş hekimi Onur Öztürk’ e ait olan www.onurozturk.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.